Nasza firma rozpoczęła swą działalność od zaopatrywania zarówno małe zakłady jak i duże przedsiębiorstwa na lokalnym rynku. W miarę potrzeb rozszerzyliśmy swą działalność o dostawę części zamiennych do maszyn wykonywanych wg dokumentacji klienta jak również w dorabianie części wg przekazanego wzoru. Zajmujemy się obróbką skrawaniem w zakresie: toczenia, frezowania, szlifowania, wytaczania zarówno małych jak i wielko gabarytowych detali, specjalizujemy się w wykonaniu kół zębatych, łańcuchowych oraz pasowych. Wykonujemy również rolki do przenośników i innych urządzeń transportu wewnętrznego oraz systemów magazynowania w szczególności: rolki przenośnikowe grawitacyjne, rolki przenośnikowe napędzane, rolki przenośnikowe specjalne Podejmiemy się wykonania pojedynczych detali na maszynach konwencjonalnych jak również dużych serii produkcyjnych na obrabiarkach CNC. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment łańcuchów: rolkowych, sworzeniowych, tulejkowych, pociągowych, płytkowych oraz specjalnych, wykonywanych zgodnie z Polskimi Normami oraz normami DIN oraz na życzenie klienta wykonujemy łańcuchy wszelkiego rodzaju zgodnie z dokumentacją powierzoną przez klienta.

ŚWIADCZYMY USŁUGI:

• Cięcia laserem i gięcia blach

• Obróbki skrawaniem na maszynach konwencjonalnych i CNC (toczenie, frezowanie, szlifowanie)

• Spawania metodą : MIG, TIG, MMA, MAG (aluminium, stal nierdzewna, stal czarna)

• Wykonywania i montażu balustrad (wewnętrznych, zewnętrznych ze stali nierdzewnej i aluminium) ,ogrodzeń (ze stali nierdzewnej i aluminium malowanych proszkowo) ,zadaszeń, stołów, stolików, regałów itp.

PROWADZIMY DODATKOWO HANDEL: HURTOWY I DETALICZNY:

• Stali nierdzewnej (blachy, rury, płaskowniki, profile, pręty )

• Aluminium (blachy, rury, płaskowniki , profile, pręty)

• Armatury spożywczej (kolana, nyple, redukcje, mufy, trójniki, obejmy, zaślepki) oraz elementów do balustrad (uchwyty, gumki, przelotki )

• Akcesoria ( tarcze, kotwy chemiczne, pasty polerskie)

Wyroby z armatury nierdzewne

Sprzedawane są bezpośrednio z naszego magazynu, co gwarantuje szybką realizację zamówienia. Pozostałe produkty ze względu na dodatkowe czynności techniczne związane z odpowiednim ich przygotowaniem do wysyłki są wyceniane indywidualnie. W celu ich zamówienia prosimy o kontakt